CO OFERUJEMY

Biuro projektowe, serwis i modernizacje suwnic.

Suwnice nowe i używane: posiadamy wieloletnie doświadczenie i uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania wszelkich prac przy urządzeniach transportu bliskiego.

SUWNICE

Na życzenie klienta dostarczamy nowe suwnice, żurawie i wciągniki o parametrach dostosowanych do warunków pracy w miejscu zainstalowania.

MODERNIZACJE I NAPRAWY SUWNIC

Wyspecjalizowaliśmy się w zmianach sposobu sterowania suwnicami oraz urządzeniami transportu bliskiego z wykorzystaniem pełnej gamy radiowych urządzeń sterujących niemieckiej firmy HETRONIC.

KABINY STEROWNICZE

Oferujemy serwis, obsługę konserwatorską i prowadzenie dziennika konserwacji urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego. Układy napędowe modernizujemy w oparciu o wykonaną przez nasze biuro projektowe dokumentację techniczną uzgodnioną w UDT oraz wykonane na naszym warsztacie montażowym szafy sterownicze.

CZĘCI DO SUWNIC

Nasza firma przeprowadza remonty i modernizacje urządzeń transportu bliskiego z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych zdecydowanie poprawiających parametry techniczne i komfort pracy obsługujących urządzenia.

STEROWANIE RADIOWE SUWNIC

Wyspecjalizowana kadra elektryczna i mechaniczna naszego biura projektowego opracowuje dokumentacje techniczne suwnic, wciągników, żurawi, podtorzy i konstrukcji mechanicznych.