SUWNICE, tym się zajmujemy

Nasza firma działa na rynku dźwignicowym od 1999r. i jest doświadczonym zespołem technicznym posiadającym wieloletnie doświadczenie i uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wykonywania wszelkich prac przy urządzeniach transportu bliskiego.

Wyspecjalizowana kadra elektryczna i mechaniczna naszego biura projektowego opracowuje dokumentacje techniczne suwnic, wciągników, żurawi, podtorzy i konstrukcji mechanicznych. Chcąc nadążać za najnowszymi trendami w technice wyspecjalizowaliśmy się w zmianach sposobu sterowania suwnicami oraz urządzeniami transportu bliskiego z wykorzystaniem pełnej gamy radiowych urządzeń sterujących niemieckiej firmy HETRONIC.

Na życzenie klienta dostarczamy nowe suwnice, żurawie i wciągniki o parametrach dostosowanych do warunków pracy w miejscu zainstalowania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAKRES PRAC

Suwnice | Projektowanie, Remonty i modernizacje, Konserwacje, Nowe urządzenia

BIURO PROJEKTOWE

Wyspecjalizowana kadra elektryczna i mechaniczna naszego biura projektowego opracowuje dokumentacje techniczne suwnic, wciągników, żurawi, podtorzy i konstrukcji mechanicznych.

REMONTY

Nasza firma przeprowadza remonty i modernizacje urządzeń transportu bliskiego z zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych zdecydowanie poprawiających parametry techniczne i komfort pracy obsługujących urządzenia.

SERWIS

Wyspecjalizowaliśmy się w zmianach sposobu sterowania suwnicami oraz urządzeniami transportu bliskiego z wykorzystaniem pełnej gamy radiowych urządzeń sterujących niemieckiej firmy HETRONIC.